14 Temmuz 2014

TTNET Hız Sınırımın Ödediğimden Az Olması.

Yaklaşık 1,5 hafta önce internet hızımı 8 mbps'den 16 mbps'e çıkartım ve herhangi bir şekilde 8'den farkını göremedim. Bunun yanı sıra oynamış olduğum fps oyununda gecikmeler yaşamaktayım. Hız testi yaptırdığımda kimi zaman : 13 mbps hız iken kimi zamanda bu 12' civarlarında geziniyor. Bunun ile beraber ttnete ödeyeceğim internet parası 16 mbps olarak göz önünde olacaktır. yetkililerin hızımı yükseltmesini ve paramın tam karşılığını almak istiyorum.

Selim D. 2.024 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Müşteri Temsilcisi15 Temmuz 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Selim D.15 Temmuz 2014

    16mbps internettin 13'üü veriyorlar ve 16'lık para aıyorlar tavsiye etmiyorum ve altyapısı berbat bir şirket.

  • Türk Telekom Müşteri Temsilcisi14 Temmuz 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön