TTNET Hız Sıkıntısı Hakkında!!

Aslıhan B. |

TTNET 2 (iki) yıllık kampanyalı üyelik yaptırdım. Ve son 5 aydır ciddi anlamda hız sıkıntısı yaşamaktayım. Konu ile ilgili TTNET müşteri hizmetlerine sürekli şikayet kaydı açtırdım ve her seferinde teknik servis geldi bir şeyleri değiştirmem gerektiğini söyledi. Örneğin tüm Network kablosunu yeniden cat 6 olarak değiştirttim. Modem en az 4 sefer değişti. Sonuçta hala sıkıntı devam etmektedir. En son bana söylenen TTNET genelinde bir yavaşlık olduğu ve zamanla bunun düzeleceği bilgisidir. Bu konuda TTNET üyeliğimi iptal ettirmek istediğimde ise sözleşmede kampanya farkı olarak 800 TL kadar bir fiyat farkı çıkardılar.

Etiketler :

Bağlantı Hızı İnternete Bağlanamama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Ekim
  14:47

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan irtibat GSM numarasına SMS ile bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 29 Eylül
  10:59

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.