17 Ekim 2013

TTNET Hız Sıfırın Altında Fiyat Fatura Aynı!

TTNET üye olduktan sonra hızı 8 mpbs tutuyor ilk iki ay, sonra 3. ay hız 3 mpbs ye iniyor. görüşüyoruz arıyoruz. Yaptıkları şey şu;

1) Adil Kullanım Kotası var efendim onun için hız düşüyor bizde zır safız zaten kotayı bilmiyoruz. anlamıyoruz bir şeyden.

2) Altyapı bozuk... Peki bu altyapıyla ilk iki ay 8 mpbs hızı nasıl görüyoruz?

3) Elinde penseyle iki dayı geliyor, kontrole geldik diyor internet çalışıyor deyip gidiyorlar. Dayı ben çalışmıyor demedim ki hızı düşük dedim diyorum, tamam yeğenim diyor.

Yani oyalamaca mı anlamadım. Şu anda maillerimi bile 10 dakikada anca açıyorum. İstikrarlı bir hızlı TTNET istiyoruz. Aylık 60 TL öğrenci cebine çoktur. Bari hakkını verelim lütfen.

Abdullah 49 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Ekim 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Ekim 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön