17 Kasım 2014

TTNET Hız Problemini Çözemediler!

Yan komşum 8 mbps hızı çok rahat alırken ben maksimum 4 mbps alıyordum. TTNET müşteri hizmetlerini aradım ve sorunumu belirttim. Bana muhtemelen bulunduğum meskende ancak bu kadar hız alabildiğimi söyleyeceklerini bildiğim için direk yan komşumun hızını belirttim.

Ayrıca aynı meskende daha önce 10 yıllık TTNET abonesi olduğumu ve 1,5 ay öncesine kadar 8mbps hızı rahatlıkla aldığımı da belirttim. Teknik ekibe arızayı bildireceklerini söylediler. Fakat problemim çözülmedi aksine hızım şu an 3mbps'a düşmüş durumda ve bu tarih öncesi hızla internette herhangi bir video izlemek yada yurt dışı için kullandığım görüntülü konuşmaları sağlıklı gerçekleştirmek mümkün değil.

Eren 171 Okunma

Cevaplar

  • Eren21 Kasım 2014

    Arızamız hala günceldir. Henüz çözülmedi.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Kasım 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Kasım 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön