11 Nisan 2013

Ttnet Hız Problemimi 4 Aydır Çözmüyor!

Yaklaşık 4 ay önce paylaştığım şikayetime var olan taahhüt sürem bitmek üzere olmasına rağmen hala çözüm üretilmemiştir. 10 defadan fazla yaptığım görüşmeler yetkili tarafından dönüş yapılacağı belirtilerek kapatılmıştır. Yapılan dönüşler hep problemin tesisatım da olduğu noktasındadır. En son yaptığım görüşmede Ttnet'e ait bir ekibin kontrol etmesi talebine kulak asılmayarak herhangi bir işlem yapılmamıştır.

Sitede paylaşılan şikayetlerden de anlaşılacağı üzere dünyanın 4 katı kablo döşeyen firma evimde 2 metre kablo döşemekten yoksun bir firmadır. Sizlere sağlamış olduğunuz pespaye hizmetten ötürü teşekkür ediyorum!

Ramazan 18 Okunma

Cevaplar

 • Türk Telekom Temsilcisi13 Nisan 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Ramazan 11 Nisan 2013

  şikayetimin çözümünü sağlayamayan ttnete teşekkür ederim..

 • Ramazan 11 Nisan 2013

  şikayetimi bugün çözümlemenizi talep ediyorum ve size ulaştırdığım maili dikkate almanızı istiorum..

 • Türk Telekom Temsilcisi11 Nisan 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön