TTNET Hız Problemi ve Umursamama.

Muhammed Y. |

Evimin yanındaki telefon direğine yeni bir telefon hattı çekildi başka evden anında hızım 1.5 mbit'e düştü ve ev telefonum çalışmadı. TTNET'ten teknik servis geldi kabloyu çıkartmışlar onu taktılar ama bu sefer telefonum var hızım yine aynı ve kopmalar meydana geliyordu 5 dakika dayanmıyordu. Tekrar aradım geldiler aynı teknik servisten kişiler, modemini yenile 8 Mbit destekliyor senin hattın 16 Mbit ondandır falan.

Ben 4 yıldır aynı modemle aynı donanımla kullanıyorum, modem desteklememesi yüzünden 6 Mbit hızım olsa bile o hat çekildiği anda 1 Mb - 1.5 Mb anında düşmesi tesadüf sanki. Telekom'da aynısını dedi, modemi değiştirdim yine aynı, sayfalar zor açılıyor.

Etiketler :

Bağlantı Hızı Teknik Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Ağustos
  16:59

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 01 Ağustos
  14:41

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.