06 Haziran 2013

Ttnet Hız Problemi ve 2 Haftada Açılan 10'a Yakın Kayıt!

18 Mayıs tarihinden bu yana açtırmış olduğum 10'a yakın kayıt ile hiçbir şekilde sorunum giderilmemiş, aynı zamanda açtırdığım şikayet kayıtları neticesi bana telefon ile bildirilmemiştir.
Beni arızalar için diğer numaramdan aramaları gerektiğini kayıtlarda belirtmeme rağmen halen eski numaramdan aranmaktayım.

Böyle ilgisiz alakasız ve müşteri memnuniyetinden uzak bir anlayış ile hiçbir yere varamayacaklarını düşünüyorum. 8 mbit'e kadar diye sattıkları sözüm ona Netlimitsiz internet'e her ay 63 lira vermeme rağmen 2 Mbit'i dahi aşamadık.

Engür 33 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Haziran 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Haziran 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön