13 Şubat 2014

TTNET Hız Problemi Çözülmüyor!

8 Mbit İnternet kullanıyorum yada kullanmaya çalışıyorum TTNET'i ilk bağlattığımdan beri İnternet hızım en fazla 3 Mbite kadar yükseldi son 1 aydır 0.80 Mbit İnternet hızında sürünüyorum. Yaklaşık 1 aydır da müşteri hizmetlerini arayıp arıza kaydı oluşturuyorum şuana kadar oluşturulan arıza kayıtları hiç bir işe yaramadı.

Hattımın 1 Mbit desteklediklerini söylüyorlar yan apartmandaki kullanıcılar 17 Mbit İnternet kullanıyorlar. Bizim oturduğumuz binanın yaşı daha 2 yani hatlar yeni dediğimde sorunun bizden kaynaklandığını hattımızın 1 Mbit desteklediğini söylediler. Ay oldu hala sorunun çözülmesini bekliyoruz. Bu hizmete birde 55 TL fatura istiyorlar.

Oğuzhan 30 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön