04 Şubat 2014

TTNET Hız Problemi Çözülmüyor!

Sözleşmemde İnternet hızımın 1 megabitle 8 megabit arası olması gerektiği yazarken bana verilen İnternet hız 1 megabitin çok aşağısında gelmektedir. Bu sorunumu yaklaşık dört beş aydır TTNET'e bildirmeme rağmen altyapıyı gerekçe göstererek hiç bir çözüm üretmemektedir. Şikayetimi kendi evimden yazamayacak kadar düşük hızda internet alıyorum,mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Oktay 53 Okunma

Cevaplar

 • Oktay 09 Şubat 2014

  Ttnet tarafından teknik ekip gönderildi ancak hız problemim çözülmemesine rağmen şuanda internetim sürekli kesiliyor. 5 aydır mağdurum.Acil bir şekilde çözüm istiyorum

 • Oktay 05 Şubat 2014

  Ttnet'in müşteri hizmetlerine yaklaşık 5 aydır arıza kaydı bırakıp teknik ekip istememe rağmen göndermediler.Bu sebeple oldukça rahatsızım.Buradan şikayetimi bildirdiğimde ise ilgilenip teknik ekip göndermelerinden memnunum.Keşke bu ilgi ve alakayı en başından gösterselerdi

 • Türk Telekom Temsilcisi04 Şubat 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi04 Şubat 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön