13 Mayıs 2013

Ttnet Hız Problemi Bir Türlü Çözülmüyor!

Yakın zamanda Ttnet kampanyalarından birinden faydalanarak 8 mbit'e kadar adsl hizmetine abone oldum. İlk açılışta hızım 1 mbit olarak verildi. Sonra kendileri 2 mbit'e çıkartabildiler. Hızın arttırılması içinde Telekom santraline arıza kaydı açtıklarını belirttiler.

3-4 gün sonra herhangi bir değişiklik olmayınca, Ttnet'e şikayet maili attım. Bu sefer altyapının ancak bu kadar desteklediğini söylediler. Hızın düşük olmasının santrale uzaklıktan kaynakladığını söylediler. İstersem bir dilekçe ile port değişikliği talep edebilirmişim.

Bana telefon hattını satan da Ttnet neticede. Ben Superonline ile çalışırken 7-8 mbt'lerde hizmet alıyordum.

Onur 33 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Onur 17 Mayıs 2013

    Henüz bana dönen olmadı. Problem devam ediyor. Kozyatağı gibi şehrin göbeğinde nasıl altyapı yetersiz olabilir anlamak mümkün değil. Santral değişikliği vs ne yapılması gerekiyorsa, problemin çözülmesini rica ediyorum. syg

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön