10 Nisan 2013

Ttnet Hız Problemi Aylardır Çözülmüyor!

Yaklaşık 3 aydır internet bağlantı hızından hiç memnun değilim. Sebebi,Ttnet ile anlaşmamızda 8 mbs olan internet hızı ne yazıkki 0,54 mbs civarında. Çoğu zaman 1 mbs bile olmuyor. 3 aydır değişik zamanlarda 444 0 375 numaralı çağrı merkezini arıyorum, kayıt girdiklerini ve çözüleceğini iddia ediyorlar ancak 6-7 defa denememe rağmen en ufak olumlu bir gelişme bile olmuyor. iletisim@ttmail.com isimli mail adresine defalarca konuyu ayrıntısıyla özetleyen mail gönderiyorum. Bir kere bile dönüş olmuyor. Bizden verecekleri hizmet karlışığında Parasını tıkır tıkır alanlar neden sorunlara gelince çare bulamıyorlar.

Kadir Y. 43 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Müşteri Temsilcisi12 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, irtibata geçilmeye çalışılmış olup ulaşım sağlanamamıştır. Müşterimizin şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Müşteri Temsilcisi10 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön