03 Nisan 2015

TTNET Hız Problemi Alt Yapı Sorunu!

Adil kota hakkını ay sonuna kadar doldurdum. Fakat ayın başı itibari ile şuan hala 2 MPBS normal kullandığım 8 MPBS. TTNET'i arıyorum hızımın normal geldiğini söylüyorlar fakat TTNET ve diğer sitelerin hız sistemi ile ölçüm yaptığımda hızım 2.34 MPBS çıkıyor. Sorun ya TTNET'de ya da Türk Telekom alt yapısında her ikisini de aradığım halde herhangi bir arıza kaydı oluşmuyor oluşsa da yardım eden yok. Lütfen en kısa zamanında şikayetimi iletin. Aksi takdirde hızım düzelmediği için idari yollara başvuracağım ve taahhüt ortadan kaldırıp tüketici mahkemesine vereceğim.

Güllizar 36 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Nisan 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön