18 Mart 2013

Ttnet Hız Problemi!

Ttnet ile 2 yıllık olan sözleşmem bitti. Yenilemek için tekrar Ttnet'i aradım. Mevcut kampanyaları dinledikten sonra kendime uygun olanı seçtim. Buraya kadar sorun yok. Bugüne kadar bir şikayetim de olmadı. Lakin ben yeni sözleşme imzalamadan önce benim internet hızım 4-6 mbs arası idi.

Sözleşmeye imza attıktan sonra hızım 2 mbs'i geçemiyor. 2-3 kere arıza kaydı bıraktım, 4 Mbs'e sabitlensin diye ama nafile. Her arıza kaydı bıraktıktan sonra ve onlar her sorun çözüldü dedikten sonra internet hızım daha da yavaşlıyor.

Sanırım 2 aylık ücretsiz olan kısmı ttnet bize hizmet olarak bu şekilde sunuyor. Bu sorunun çözülmesini istiyorum aksi taktirde bende kanuni haklarımı kullanmaktan geri kalmam!

Ali 23 Okunma

Cevaplar

  • Ali 22 Mart 2013

    Sorunun giderildiği falan yok. Hala herşey aynı. Ama nedense her seferinde sorul çözüldü yazmaktan bıkmıyorsunuz. Bunun adı satıcı-müşteri ilişkisi değil. Bir müşterini kaybettin TTnet.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön