08 Şubat 2014

TTNET Hız Problemi

31.01.2014 tarihinde yalın ADSL başvurusu yaptım ve internetim açıldığından beri hız problemi yaşıyorum. Yaklaşık bir haftadır problemi çözemediler. Gelen teknisyenler problemin kendinden kaynaklandığını kabul etti. Fakat sürekli beni arayan müşteri hizmetlerine problemin düzelmediğni belirtmeme rağmen ve diğer çağrı merkezi görevlilerinin sesini duymama rağmen, telefonda görüştüğüm yetkilinin telefonda konuşmadı ve telefonu suratıma kapattı.

Benim altyapı ile ilgili bir sorunum yok. Oturduğum sokaktaki en eski apartman 3 sene önce yapılmış. Problemin düzeltilmesini aksi halde 4077 tüketici haklarındaki ayıplı hizmet hakkımı kullanacağımı belirtirim.

Ömer 256 Okunma

Cevaplar

  • Ömer09 Eylül 2015

    Maalesef düzelen bir şey olmadı ama ben internet sağlayıcımı değiştirdi. TTNET pişmanlıktır.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön