02 Eylül 2013

TTNET Hız Problemi!

TTNET Hattımda sürekli kopmalar meydana geliyor ve ne zaman müşteri hizmetlerini arasam sorunumu bildirsem çareyi hızımı düşürmekte buluyorlar. Haliyle hızımı düşürüp kopmaları engelliyorlar, sonucunda ise internet benim için çekilmez hale geliyor..

Murat 44 Okunma

Cevaplar

  • Murat08 Eylül 2013

    çağrı merkezinizi sürekli arıyorum.. kopmalardan dolayı yaşadığım sorunun telefisi tarafınızca yapılmazsa aboneliğimi iptal edeceğim.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön