TTNET Hız Problemi!

Doğan K. |

TTNET müşteri hizmetleri aracılığıyla bir hafta içerisinde 4 kere arıza kaydı bıraktım ve hiç birine geri dönüş almadım, sorunum düzeltilmedi. 2 hafta öncesine kadar 16 mbit interneti sorunsuz alabiliyorken bir gün evimin önünden ankastreye Türk Telekom yetkilileri tarafından kablo çekildi. Hat değerlerim düzeleceğinin aksine düştü ve şuan hızım 4091/407. Upload değerim sürekli değişmekte. (407,455,395. gibi) Türk Telekom ekipleri tarafından gelinip ankastrenin kontrolü ve düzeltilmesini istiyorum fakat hiçbir şekilde geri dönüş yapılmıyor!

Etiketler :

Bağlantı Hızı Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Doğan K.
  19 Ekim
  18:28

  Herhangi bir bilgilendirme yapılmadı. Yine bir sonuca ulaşamadım. TTNET artık sorunları çözemiyor.

 • 19 Ekim
  18:21

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan irtibat GSM numarasına SMS ile bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 19 Ekim
  14:35

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.