14 Eylül 2015

TTNET Hız Problemi.

TTNET'e defalarca hız problemim olduğunu yazılı ve telefon ile ilettiğim halde sonuç değişmedi. Kablo ve modem defalarca değişti, kontrol edildi. Hala kablo bozuk deniyor. Bilgisayar da gündüz uzun sürede açılmayan sayfalar gece 2 den sonra çok daha hızlı neden açılıyor? Sebebi belli santral yetersiz.
Bağlantı hızı gece 2 den sonra artıyorsa kablo mu bozuktur TTNET in santralı mi?

Ahmet 41 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet15 Eylül 2015

    Defalarca yazılı sözlü sormama rağmen ve teknik bir personelle görüşme isteğimi yinelemem rağmen TTNET hala üç maymunu oynuyor. Neden Gündüz 12 ile 2 arası bağlantı hızı normal Neden gece saat 2 den sonra bağlantı hızı normal Neden diğer saatlerde hız çok düşük? 8 mbitsaniye denilen abonelikte Neden en fazla 800 kilosaniye hızında download yapıyorum. Neden download hızım 800 kilobitsaniye hızını geçemiyor TTNET bunlara cevap veremiyor veremezde... ... ... .

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Eylül 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan irtibat GSM numarasına SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön