TTNET Hız Problemi..

Murat A. |

15-20 günlük TTNET kullanıcısıyım ve ilk bağlattığım zaman alt yapımın hiper interneti kaldırabileceğini ve hızımın 25 Mbps olacağını söylediler bağladıklarında hattımın hızı 1 Mbps bile görmüyordu. Sonra hattımı yalın ulturanet limitsiz 16 Mbps yaptılar ve hızım 3 Mbps olarak şu anda görüyor 4 defa arıza kaydı bırakmama rağmen halen dönüş gerçekleştirmediler ve halen benim hızım 3 Mbps. Şayet ben 3 Mbps kullanacaksam neden 16 Mbps internet ücreti ödüyorum. Benim sorunum giderilecek midir, yoksa ben halen 3 Mbps kullanmaya devam mı edeceğim? 16 Mbps olmayacaksa ben aboneliğimin iptalini istiyorum.

Etiketler :

Bağlantı Hızı Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Ağustos
  10:51

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 27 Ağustos
  14:55

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.