TTNET Hız Problemi!

Oguzhan S. |

TTNET güya hızlı deniliyor fakat şu an saat 8 itibarı ile Tvibu' dan herhangi bir yayını izleyemiyorum hızdan dolayı. Hız MB olarak 3 MB almam lazım hatta 3' ün sınırlarında olup 3' den aşağı düşmemesi lazım iken maalesef bu görüntü mevcut. Üstüne üslük yükleme 0.11 ven bu hizmet için para veriyorum şu altyapınızı gözden geçirin!

Etiketler :

Bağlantı Hızı İnternete Bağlanamama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Nisan
  17:02

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • Oguzhan S.
  03 Nisan
  15:02

  Bana ayın 1 den sonra adıl kota kullanım hızınız yenılenecegin den dolayı hızınızı daha iyi göreceginiz söylendi fakat indirme hızı 5.26 MPS yükleme hızı ise 0.67 MPS bnim 8 ile 16 MB olması lazım yani en düşük 8 MB en fazla ise 16 fakat ben daha 5 MB zor geçiyorum nasıl olucak bu iş TT net benden tam hız parası alıyorsun ama?

 • 24 Mart
  10:11

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.