13 Nisan 2013

Ttnet Hız Problemi!

Hızımla ilgili sıkıntılar yaşıyorum. Önceki şikayetimde internetimin gidip gelmesinden bahsetmiştim. Bu sıkıntı çözüldü ancak hemen sonrasında hızda büyük bir düşüş yaşandı. Öyle yoğunluktan falan olduğunu da düşünmüyorum. Çünkü bu hız düşüşü daimi oldu. Yaklaşık bir bir buçuk aydan beri 50 kbps civarında bir hızla mağdur durumdayım. Donanımımı (modem, telefon kablosu vesaire) yenileyeli iki hafta oluyor donanımla alakalı olduğunu da sanmıyorum. Yardımlarınızı bekliyorum.

Bahadır 23 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön