06 Nisan 2013

Ttnet Hız Problemi!

İnternet hızımın 8 MB'e kadar olduğu söyleniyor ama 2-3 dakikalık bir videoyu bile doğru düzgün izleyemiyorum. Az önce bir hız testi yaptım ve çıkan sonuç: 19 MS ping , 1.78 Download speed , 0.54 Upload Speed ve gerçekten bu sonuçtan hiç memnun değilim , aynı zamanda oynadığım bir oyuna patch çekmeye çalışıyorum ve gördüğüm hız 28 Kbps ve bu gerçekten çok ama çok düşük bir oran. Ttnetin bu kadar kalitesiz hizmet karşılığında tonlarca paramı her ay alıyor olması sabrımın taşmasını sağladığından dolayı daha önce bir kaç kez çağrı merkezlerini arayıp şikayette bulunduğumda , hizmetin 14 MBlere kadar verilebilecek kalitede alt yapımız olduğunu söylüyorlar ama ben anca 1,7-2 MB alabiliyorum.

Bilal 87 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, tarafımıza iletilen telefon numarası üzerinden yapılan kontrollerde; müşterimizin probleminin ADSL hattının bağlı olduğu Telekom Müdürlüğünce giderildiği ve problem ile ilgili bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön