02 Nisan 2013

Ttnet Hız Problemi!

Belirttiğim telefon numarasına ait net limitsiz internet paketim var ama ben 8 denen internet hızını görmeyi bırakın hayal bile edemiyorum benim kullandım internet hızı 1 MB dahi değil bu konuda yüzlerce telefon yüzlerce mail atmama rağmen hiç bir çözüm sunulmadı. Eğer bu seferde ilgilenilmezse abonelimizi iptal edeceğiz bu kadar fiyasko İnternet i İstanbul un hiçbir yerinde görmüyorum ben 0551 712***** numaralı telefondan bana bilgi verilmesini istiyorum evde muhatap bulamazsınız çünkü.

Mehmet 35 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön