TTNET Hız Kopma Sorunu!

Yakubiye Okuma E. |

Benim sorunum şöyle, son günlerde yaşadığım kopma ve hız sorunu için TTNET üyeliğimin iptaline karar verdim. Taahhü bitmesini bekledim ve 444 0375 müşteri temsilciliğini aradım iptalini gerçekleşmesini istedim. İkna ve çaba yoluyla yeni bir kampanya teklifinde bulundular. 8 ila 16 MHPS arası hızlı olacağını bende kabul ettim. Yeni 2 yıllık taahhüt uygulaması başladı ve birkaç ay sonra kopmalar ve hız düşüklüğü yaşadım ve tekrardan TTNET'i aradım iptalini istedim onlarda taahhüt cezai uygulamalarımın olacağını söylediler ve sonradan araştırmalar üzerine benim bulunduğum adresin TTNET alt yapısı asla 16 MHPS hızı olmadığı halde desteklediğini söylediler.

Etiketler :

Bağlantı Kesilmesi Bağlantı Hızı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Ekim
  15:02

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan irtibat GSM numarasına SMS ile bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 10 Ekim
  12:05

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.