11 Nisan 2013

Ttnet Hız Faciası!

Ttnet hız sorunu ile karşı karşıyayız. Belki sadece ben belkide herkes bu sorunu yaşıyordur bilemiyorum ancak size gönderdiğim fotoğraflarda görüldüğü gibi "Adil Kullanım Kotası" aşılmadığı halde 16 MB olması gereken hızımız 8 MB civarında ve bu sadece tek güne özelde değil hergün böyle.

Çoğu kullanıcınız bundan şikayetçi. O kadar reklam yapıyorsunuz hala hız seviyeniz alt yapınız gelişememiş durumda. Reklamlara verilecek para ile altyapınızı güçlendirseniz insanlar memnun olsa daha fazla müşteri kazanırsınızda neyse. Ben paketimin bana gerektirdiği 16MB hızı istiyorum sağlayamayacaksanız söyleyin ona göre hareket edeyim saygılar.

Ömer 37 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön