22 Ocak 2015

TTNET Hız Düşüşü Ve Kopma Sorunu 6.hafta.

6 hafta önce başlayan İnternet kopma ve hız sorunum için müşteri hizmetlerinizi aradım bakım var dendi 2 hafta aralıklarla bakım çalışmasının devamlılığını sorguladım 2. haftanın sonunda biten bakım 4.haftanın başında tekrar başladı bu bakımda 2-3 gün sürdü ondan sonra bir hız düşüşü problemi başladı hızım 0.17! Evet 8 mbps'e kadar olan hattımın hızı 0.17! Kaç kere aradım müşteri hizmetlerini bizden çıkan sinyal tam deniyor birkaç kerede hattınız kaldırmıyor bahanesini yutturmayı denediler 1.5 senedir 7 mbps olan hattım şimdi mi kaldırmıyor dediğimde cevap veremediler?
Aramaktan sıkıldım sorunuma çözüm bulmamakta ısrar ederseniz Hakkımı Tüketici Hakları Hakem Heyeti'ne başvurarak arayacağım

Ertuğrul 28 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Ocak 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Ocak 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön