08 Nisan 2013

Ttnet Hız Düşüklüğü ve Verilen Hizmeti Alamamak,Müşteri Temcilsi Memnuniyetsizliği!

Ttnet müşterisiyim 10 yıldan fazladır. Paket Değişikliği yaparak 8 mb dan 16 mb geçtim fakat internetim hız düşüklüğü ilgili sorunum var. Bunun ilgili 7 Nisan 2013 22. 20 çağrı merkezini aradım. Müşteri Temsilcisi kaba bir şekilde ve yüksekle bana hiçbir şekilde yardımcı olmayarak görüşmeyi kapattı. 16 mb 50 gb kota aşımı internet kullanmaktayım fakat kota aşımın olmamasına rağmen hala hızım 7 mb hız almaktayım. Ttnet benden 16 mb parasını alıyor 2 yıl taahhüdüm var. Bu şekilde hizmet almaya devam edersem sözleşmemi iptal ettireceğim. Cezayı faturayı ödeceyim sözleşmemi iptal ettireceğim başka bir internet servis sağlıyıcıdan fiber internete yada uydu internet kullanacağım.

Ümit 86 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Ümit08 Nisan 2013

    10 seneden fazladır ttnet müşterisiyim.Daha önceden hız ilgili ve müşteri temsilcileri ilgili şikayetim olmuştu.Portu değiştirilip problem çözüldüğü ilgili çağrı merkezindeki müşteri temsilcisi beni bilgilendirildi.Değişen hiçbirşey yok.16 mb hız ilgili hizmetimi alamıyorum.Hız ilgili testimde 5 mb şuan .Verilen hizmeti alamıyorum.Santral ilgili çalışan mühendis işi düzgün yapmıyor sorunu bir türlü çözmüyor yada ttnet çalışanları ilgisiz ve duyarsızlar.Sorunum en kısa zaman içersinde çözülmezse Tüketici Hakları şikayet edicem.2 yıllık sözleşmemi fes edip farklı fiber hizmeti veren internet servis sağlıyıcıdan hizmet alıcam.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön