19 Eylül 2015

TTNET Hız Düşüklüğü Sorunu!

Abonesi olarak kullanmakta olduğum Ultra Net Limitsiz aboneliğimin hızının max. 16 Mbps kadar olması gerekirken 0.9 Mbps'ye kadar kullanmaktayım. Daha önce aboneliğimin bağlı olduğu yerde eşimin adına internet kullanırken hız 3.5 Mbps civarında iken alt yapıda hiçbir değişiklik yapılmamasına rağmen hızın düştüğü ve bu sorunun 2 defa TTNET'e arıza kaydı oluşturmak suretiyle bildirmeme rağmen düzeltilmedi.

Arıza bildirimi geri dönüşlerinin devamlı bina içerisi olduğu yönünde bildirilmiş ancak eşimin kullandığında 3. ek bağlantıdan modeme bağlandığında 3.5 Mbps hıza ulaşırken ben kutu çıkışı dağılımdan direk bakırı güçlü kabloyla modeme bağlamama rağmen hızın 0.9 Mbps'nin üstüne çıkmamıştır.

Uğur 89 Okunma

Cevaplar

  • Uğur21 Aralık 2015

    TTNET ne beni aradı ne de sorunumu giderdi. Sorunum hala devam etmektedir...

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Eylül 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön