17 Nisan 2013

Ttnet Hız Düşüklüğü Santral Desteklememesi!

Ben İstanbul Erenköy/Ethemefendi Caddesi'nde ikamet ediyorum. Ttnet Adsl hızım hiçbir zaman 3.5 mbps üzerine çıkmıyor. 100 kere aradım ve yazdım her seferinde yanı bahane, neymiş santral desteklemiyormuş. Erenköy gibi bir yerde santral desteklemiyor. Vah yazık. Halbuki hergün sabah akşam fiber internet diye hava atıyorsunuz. Hava atmayı bırakın da önce şu santral desteklemiyor mantıksızlığını düzeltin.

Bu gidişle aboneliğimi iptal ettireceğim, başka servis sağlayıcıya geçeceğim.

Bora 72 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, yapılan kontrollerde ilgili birim tarafından müşterimiz ile 17.04.2013 tarihinde görüşülerek problemin giderildiği görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön