14 Mayıs 2013

Ttnet Hız Düşüklüğü!

Uzun uğraşlar ve müdürlerine kadar çıktıktan sonra cumartesi günü arkadaşın biri geldi kendi gözleriyle şahit oldu ve pazartesi gelip arızaya bakacağını söylemesine rağmen şeflerinin daha iyisi olmaz lafıyla oda geri dönmedi beyefendiler oturdukları yerde hızımızı yüksek görüyorlarmış ta ondan arıza kaydı çıkarıp gelemiyorlarmış kendi personeliniz geldi ve şahit oldu neden kabul edemiyorsunuz nasıl bir anlayış bu neden düzeltmemekte ısrar ediyorsun komşum 8 mgbt kullanabiliyorsa neden benim ki 0,50 leri geçemiyor?

Kısaca birde sıkılmadan başka servis sağlayıcıyada geçseniz bizim hizmeti kullanıyorlar hızınız değişmez gibisinden saygısızlık yeter artık her zaman da müdüre çıkılmaz ki.

Ali 33 Okunma

Cevaplar

 • Ali 27 Haziran 2013

  belki onların internet hızı öyle olabilir şimdi bizde o hız da yok

 • Ali 27 Haziran 2013

  işte aldıgımız kalite

 • Ali 23 Mayıs 2013

  Cihangir beyin dikkatine 2 gün önce sizinle görüşşürken teknik personelde burdaydı ve onunlada sizleri görüştürdük sorunu modemimizde bulmuşlerdı ama modemde herhangi bir sıkıntı olmadığını dün kendi getşirdikleri modemle gördüler buna rağmen biz kayıt ettik bi baktıralım deyip modemimizi alıp gittiler. bu arada öğrendik ki bizim arıza kaydımızda sistemden giderildi diye düşülmüş kesinlikle arızamız giderilmemiştir.ayrıca şeflerinin ısrarla orası 2,5 km den hizmet alıyor daha hızlı olmaz bahanesinide kabul etmiyoruz çünkü 50 mt solumdaki ve 20 mt sağımdaki iş yerleri bu hizmeti 6,5 - 7 mbps hızda alıyorlarsa (ben 0,20 lerde alıyorum) ve benim hizmetimle aynı noktadan geliyorsa bu hizmetlerde, ben böyle bir bahaneyle arızamın kapatılmasına karşıyım.

 • Türk Telekom Temsilcisi21 Mayıs 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi14 Mayıs 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön