27 Şubat 2015

TTNET Hız Düşüklüğü!

İnternetim 16 mbps ultranet. 6-7 aydır İnternet hızımız 0,2 kbps maksimum 0,8 kbps. Bakmak için gelen personeller kablo değişmesi gerekiyor dedi ve değiştirdik. Şimdi 3-5 mbps arasında gidip geliyor (AKK geçmediğim halde). Aradığımda ise alt yapı deniliyor. Bundan önce netlimitsiz 8 kullanıyordum ve yıllarca 8-9 mbps hız alıyordum her hangi bir düşüş yasamadan.

Bunun düzeltilmesini istiyorum ve geri dönüş sağlandığında ise arayan kişinin altyapı sorunu olduğunu söylemesin. Aynı şeyleri duymaktan sıkıldım çünkü. Bilgisiz yerine koymanın anlamı yok bu konular hakkında yeteri kadar bilgi sahibiyim. Ve düzelene kadar bu işi bırakmayacağım. Verdiğimiz parayı hak etmelisiniz ilk önce.

Batuhan 67 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Şubat 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Şubat 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön