08 Mayıs 2013

Ttnet Hız Düşüklüğü!

Paketim net limitsiz 8 m. kadar hattıma bağlı olarak kullandığım dsl bağlantısından 4 gün öncesine kadar 6 / 8 arası hız elde ediyordum fakat son üç gündür hızım 2/4 arsı değişmekte. sorunumu ttnet e bildirmeme rağmen hala bi çözüm yolu bulmadılar. Yeni sözleşmemi 3 ay önce ttnetin o anki kalitesi ve hızına güvenerek 2 yıllık imzalamıştım. Fakat böyle büyük şirketler de git gide kalitesini düşürüp arkasından konuşturabiliyorlar demek ki. Konu ile ilgili buradan şikayetimi bildiriyorum.

Aykut 19 Okunma

Cevaplar

  • Aykut17 Mayıs 2013

    Konu İle İlgili şuan bi sorun kalmadı. anlaşınız ve tutarlılığınız için teşekkürler.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön