03 Şubat 2014

TTNET Hız Düşüklüğü!

Geçen ay sınırsız internetimizin 50gb lık kota limitini aştığımız için hız düşümü söz konusu olmuştu. 1Mbit 'lerde sürünüyordu İnternet hızımız. Daha sonra arayıp kendilerine bildirdiğimizde düzelttiler 4Mbit oldu.Hattımız da problem olduğunu bunu altyapı ekiplerine bildireceklerini söylediler;ama halleden olmadı.

Şikayetçi olmak istediğimi söyledim,şikayetinizi ben alamam,dediler. Ay başında kotamın sıfırlanmasından sonra internet hızımın yükseleceğini söylediler. Bugün ayın 2'si ve internet hızım 2mbit. Hiçbir şekilde sorunumu çözmeyen TTNET acaba bu sefer nası bir bahane sunup geçici bir çözüm yaratacak merak ediyorum.

Nur 47 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön