02 Ocak 2015

TTNET Hız Düşük!

TTNET ADSL internet hızı 0.57 Mbit yanlış anlaşılması bana verilen paket 8 MBitlik hız ama gel gör ki internet hızım hem TTNET'in kendi hız testinde hem de yabancı sitelerin hız testinde karşıma rakam aynı, reklamlarda çok hızlı olduklarını söylüyorlar. 3 kat hızlıyız diyorlar ama benim hızım hiçte öyle göstermiyor. Resme bakabilirsiniz TTNET hızı resimde var.

Hasan 89 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Ocak 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Hasan02 Ocak 2015

    Bu standart açıklama!

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Ocak 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön