19 Mart 2013

Ttnet Hız Çok Düşük!

Müşterisi olduğum Ttnet üyeliğimden kesinlikle memnun olmayıp verdiğimin paranın karşılığı olan hizmeti kesinlikle alamamaktayım. Sürekli hız düşüklüğü problemi yaşamaktayım. Yaklaşık bir aydır hemen hemen her gün müşteri hizmetleriyle görüşüp arıza kaydı açtırmama rağmen hep geçici çözümler üretildi.

Problem düzeldi diyerek kapatılan arıza kayıtlarıda en fazla bir gün sonra yine aynı sorunu yaşadım.16.03.2013 tarihinde evime gelip hattımın kontrol edileceği söylenmesine rağmen söz konusu tarihte evime gelip bir yana arayıp bilgi bile verilmeden "sizi belirttiğiniz adreste bulamadık" mesajı aldım.Artık sabırda son noktaya geldim.

Uğur 9 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, tarafımıza iletilen telefon numarası üzerinden yapılan kontrollerde; müşterimizin probleminin ADSL hattının bağlı olduğu Telekom Müdürlüğünce giderildiği ve problem ile ilgili bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön