27 Şubat 2014

TTNET Hitap Eğitimine İhtiyacı Olan Personel

İlgili kişiye; 25.02.2014 sabahından bu yana giremediğim internet için TTNET müşteri hizmetlerini aradım. Arıza bildirdiklerini iletişim numaramı alarak tarafıma geri dönüleceğini söylediler. Tarafıma dönülmeyince 26.02.2014 tarihinde tekrar TTNET'i arayarak bilgi verdim TTNET Burdur Türk Telekom'dan bilgi alabileceğimi söyledi. Burdur Türk Telekom'u aradığımda sekreter olduğunu söyleyen kişi tarafıma abla diyerek hitap etti.

Bir kurumda çalışıyor olduğunu hatırlatmama ve hitabını düzeltmesini söylememe rağmen konuşmasına ablacım diyerek devam etti. Ayrıca meramımı söylediğimde de ilgili birime aktarmak yerine kendisi kendince çözmeye çalışıp üstüne vazife olmayan sorular sorarak çözüm üretemedi.

Yasemin 70 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön