19 Mart 2013

Ttnet Hipernet Veremiyor!

Santrale 450 metre uzaklıktayım. Ancak hipernet internet başvurum 3 günden bu yana sistemsel hatalar nedeniyle sisteme girilmedi. Santrale bu kadar yakın olmama ve sistemin bulunduğum bölgeyi hipernet destekliyor göstermesine rağmen hipernet internet hizmetim bir türlü başlatılamadı.

Sisteme yeni başvurumu girmeye çalıştıklarında son ekranda hata veriyor ve bir türlü sisteme başvurum kaydedilemedi. Başvuruyu alan bayan elinden geleni yapıyor, gerekli yerlere bildirimde bulunuyor ama maalasef hiçbir sonuç alamadık. Bu kadar yakın bir mesafeye bu hizmet verilemeyecek ise hipernet ne kadar mesafeye verilecek?

Said 410 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön