29 Haziran 2015

TTNET Hipernet Vdsl Yanıltmacası!

Beni TTNET 17.06.2015 tarihinde mevcut alt yapımın yeterli olduğu ve daha hızlı bir internet bağlantımın olacağı söylendi. Bu süreç boyunca mevcut aboneliğimde ki bağlantımın hiçbir şekilde kesilmeyeceği bilgisi verildi. Cihaz tarafıma üç gün sora kargo ile ulaştı. Ancak mevcut internet bağlantım kesildi.

TTNET'i aradığımda hattınız askıda görünüyor diye bilgi verdiler. Ne zaman bu durum düzelir diye sorduğumda bu işlemin 15 gün sürebileceğini eğer bu sürede sorun çözülmezse hukuki yollara
başvurabileceğimi söylediler. Kısacası şimdi ben internete ayın 17'sinden bu yana çıkamıyorum. Konu ile ilgili defalarca arayıp çağrı kaydı oluşturmama rağmen hiç sonuç elde edemedim.

Selim 157 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Temmuz 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön