30 Nisan 2015

TTNET Hipernet Uçak Bileti Promosyonu.

TTNET'den fiber internet bağlatmak istedim. Altyapıda fiber olmadığı Hipernet olduğu bu şekilde bağlantı yapabileceğimi, aynı zamanda hipernet bağlatırsam TTNET'ten uçak bileti promosyonu alacağımı dair bilgi aldım. 2. telefonla aramamda üyelik işlemlerimi gerçekleştirdim. Uçak bileti almak istediğimi söylediğimde hipernet abonesi olmadığımı fibernet olarak bağlantı yaptığımı o yüzden uçak bileti alamayacağımı söylediler.

Ancak ben bu şekilde bilgilendirildiğimi söylediğimde daha önce bildirim olduğunu işlem yapılmadığını bu yüzden geçersiz olduğunu söylediler. Ben uçak bileti yüzünden bu interneti bağlattırdım. Personelini bilgilendirmeleri geçersiz, verilen sözler hiçbir zaman tutulmuyor.

Taner 305 Okunma

Cevaplar

  • Taner'in Teşekkür Mesajı05 Mayıs 2015

    Sorunum çözüldü ilginiz için teşekkür ederim

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Mayıs 2015

    Müşterimiz ile 04.05.2015 tarihinde görüşme sağlanmış olup konu ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön