14 Temmuz 2014

TTNET Hipernet Tarife Değişikliği!

TTNET kurumsal aboneyiz. Yaklaşık 1,5 hafta önce hipernet 50mbit tarifesine geçiş yaptık ama bu tarihten beri tarife değişikliğimiz olmadı. Telefonla defalarca aramama rağmen hiçbir cevap alamadım. Kendilerinede şikayet isteği açtım ama yapılan şey ilgileniyoruz diye geri dönüş yapmak, ne sorun hakkında bilgi veriliyor nede ne zaman çözüleceği konusunda. Kurumsal bir abone olarak bu kabul edilebilir bir şey değil. Bir tarife değişikliği yapıldı ve bu konu hakkında açık bir bilgi istiyoruz.

Boğaç 79 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Temmuz 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Boğaç 14 Temmuz 2014

    Zaten tek aldığım cevap bu, kontroller devam ediyor... Neyi kontrol ediyorsunuz diye sorduğumda cevap yok...

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Temmuz 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön