TTNET Hipernet Kullanamıyorum, Port Doluymuş.

Ömer Furkan T. |

Bulunduğum konumla ilgili hipernet olmasına rağmen portlar dolu diyorlar ve ben hipernet alamıyorum yalın (16 mpbs) alıyorum ve bunun artmasını istiyorum daha önceden de şikayet oluşturmuştum tamam ilgileneceğiz dediniz ama gene tık yok. Kardeşim şu bulunduğum yeri bir tane daha hipernet portu takında bizde hızlı internet kullanalım. Yeter 16mpbps den bıktım 50gb aknden bıktım diğer kampanyada sınırsız AKN var ama hipernet olmadığım için geçemiyorum Allah aşkına şu benim internetim içinde bir hipernet portu takında bizde hızlı internete geçelim. Artık gerçekten ilgilenin gerçekten mağdurum. Umarım en kısa zamanda çözülür. Bi hipernet portu takın Allah aşkına ya nedir bu port takmama şeyiniz.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Teknik Servis Kurulum

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Eylül
  16:54

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan irtibat GSM numarasına SMS ile bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 19 Eylül
  13:23

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • Ömer Furkan T.
  19 Eylül
  12:32

  Bende hipernet kullanmak istiyorum artık bir ilgilenin.