29 Nisan 2015

TTNET Hipernet Hızı!

Türkiyenin en hızlı internet hız olarak lanse edilen TTNET hipernet maalesef rakipsizlikten istenen hizmetleri veremiyor. 2 veya 3 ayda bir defa müşteri hizmetlerini arayarak vaat edilen 20 MBT hızı kullanmakta olduğumuz Tivibu'yu bile etkileyerek bize düşük hızda sunana ve tekrar tekrar arayarak hızımızı vaat edilen kota hızına çıkartılmasını sağlamak zorunda mıyız acaba. Müşteri hizmetleri bu konuda gayet nazik ve nazenin şekilde şikayet konusu meseleyi not alıyor sonra teknik ekip arıyor falanda filanda diyerek hızımızı artırıyor. Nasıl bir alt yapı ve mühendisliktir bu. Kalıcı çözümler yerine sıradan çözümlerle durumu idare etmek yerine kalıcı çözümler getirmek çok mu zor.

İlker 151 Okunma

Cevaplar

  • İlker30 Nisan 2015

    Standart bir görüşme sonunda ben ve TTNET müşteri hizmetleri görevlisi karşılıklı saygı çerçevesinde telefonlarımızı bir sonraki sorun veya sorunları bir birimize anlatmak üzere kapattık. Hadi hayırlısı bakalım bir sonraki görüşmeye kadar hoşça kalın. (parantezli alan içinde gülen adam simgesi var)

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Nisan 2015

    Müşterimiz ile 30.04.2015 tarihinde görüşme sağlanmış olup konu ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön