26 Nisan 2014

TTNET Hipernet Aboneleri Neden Roket Kampanyasından Yararlanamıyor?

TTNET'in hizmet politikası sürekli koca koca apartmanları hedef alan normal bir yerleşim yerinde yaşayanları umursamayan bir politika. Fibernet paketlerinde olanlar TTNET Roket kampanyasından yararlanabilirler ken aynı hızlara sahip olan Hipernet kullanıcıları bu kampanyadan yararlanamıyor.

Zaten 20 mbit için verdikleri adil kullanım kotası çok düşükken 1 günlük limitsiz kotadan da hipernet kullanıcılarını mahrum bırakıyorlar. Biz neden kapımıza kadar fiber İnternet alamıyoruzu geçtim biz neden Roket kampanyasına dahil edilmiyoruz sorusunu sormak istiyorum sadece. Bu saçma uygulamanın bir an önce düzeltilmesini istiyorum.

Yasin 668 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Nisan 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Nisan 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön