24 Temmuz 2013

TTNET Hiper Net Aboneliğim Hala Bağlanmadı!

15 Temmuz 2013 de TTNET hipernet 16 Mps sınırsız paketine abone oldum. Modem onlardan herşey onlardan ayda 52 TL'ye. Abone olmaz olaydım. Bugün 23 Temmuz 2013 Hala internete bağlanamıyorum. Güya müşteri temsilcileri yardımcı olacaklarına Telekom'un temsilciliğini yapıyorlar. Ee kimin ekmeğini yersen onun kılıcını sallarsın.

Sonuç mu; sinir krizleri geçirdim yanıma kar kaldı. Nete hala bağlanamıyorum. Bu firmanın sorunu çözebileceğine de inanmıyorum. Sonuçta da şu olacak, ben aboneliği kapattıracağım. TTNET bedavadan üzerimden taahhüdü bozdurduğum için dünyanın parasını alacak. Haybeye TTNET'e para ödemiş olacağız mevzu budur. Edenin yaptığı yanına kar kalıyor.

Berat 104 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Temmuz 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Temmuz 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön