26 Aralık 2014

TTNET Hiçbir Sorunu Düzeltemiyor.

Yaklaşık 2 ay kadar TTNET kullanmaktayım. Her gün arıza kaydı bırakmaktan bıktım. 16mbps ultra netlimitsiz tarifesindeyim. Aldığım hız sadece 3 mbps yükseltin diyorum yükseltmiyorlar düşük hıza mahkum ediyorlar. Bu da yetmezmiş gibi devamlı hat kopmaları. 2 ayda beni bezdirdiler. Devamlı arıza kaydı oluşturuluyor. Hiçbir sorun giderilmiyor. Yandaki komşum 10mbps hızda bağlanırken ben 3mbps' ye talim. Tam bir işkence çekiyorum.

Gökhan 1.406 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan27 Aralık 2014

    Bilgilendirme yapıldı sorun devam ediyor. Bağlantı hızım düşük yükseltilmesini istiyorum

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Aralık 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Aralık 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön