10 Mayıs 2013

Ttnet Hiç Kullanmadığım İnternet İçin 267 TL İstiyorlar!

Vakti zamanında şirketimiz adına İnternet başvurusunda bulunduk. Gerekli belgeleri verdik. Bir hafta sonra Faaliyet belgeniz eksik hattınızı açamıyoruz. Faaliyet belgenizi gönderirseniz hattınızı açacağız dediler bizde faaliyet belgesini göndermedik. Bu olaydan yaklaşık 3 ay sonra 31 liralık fatura geldi.

2 ay bedava 10 ay indirimli kampanyaydı çünkü aboneliğim. Ben şirketimde halihazırda bağlı olan başka bir bağlantıya para ödüyorum ama. Bir dizi şikayette bulunduk ve hattı açan kişi faturalarımı ödedi. Bu faturaları ödeyen kişi hattı iptal ettirmemi ve iptalinden çıkan faturayı da kendilerinin ödeyeceğini beyan etti. Şimdi 267 liralık fatura geldi. Ama arkadaşlar ödemiyorlar.

Mustafa 32 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön