04 Şubat 2014

TTNET Hiç Kullanmadığım İnternet!

Benim yukarıda belirttiğim TTNET numarası daha önce İstanbul day dı işlerin bozulmasıyla Ankara ya dönüş yaptım ve hattı buraya taşıdım borcumu ödedim ve dondurdum daha sonra açtırmak istediğimde donma süresinin dolduğu ve yine ayda 63 tl fatura işlediğini bundan dolayı hattın açılamayacağı söylendi.

İşleri bir türlü düzeltemeyince de kira ödeyemediğim için kayın pederin evine geçici olarak yerleştim ve ardından oraya size gönderdiğim icrayı göndermişler. Kendilerini aradım bir şey yapamayacaklarını söylediler.

Bir kampanya yapmışlardı faizler silinip taksitle ödeme imkanı sunmuşlardı aralık ayı içinde kendilerini aradığımda yararlanamayacağım söylendi. 1 kb kullanmadığım hizmet için 950 tl icra geldi.

Ercan 52 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected]com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön