22 Ocak 2014

TTNET Hiç Kullanmadan İcra Takibi!

Geçen yıl ocak ayı itibariyle nakil için yaptığım başvurumu hiç bir şekilde dikkate almadıkları gibi, 3 ay telefon ile defalarca aramalarıma rağmen gelen giden olmadı, sonunda iptal yoluna gitmek zorunda kaldım, fakat iptal ettirmek içinde İzmir Yenişehir şubede F*** Bey ile yaptığım bir yığın görüşmeye rağmen iptal içinde bıktırıncaya kadar uğraştırdılar.

Sonunda iptal ettiler ve kendileri ile hiçbir ilişiğim kalmadığına yönelik belge isteyince de buna gerek olmadığını söyleyen çözüm masasındaki F*** Bey 'in görevini tam yapmamış olmasından dolayı evime icra yollamışlar. Hizmet eksikliğinizi bize nasıl mal edebilirsiniz? Şu an kendime söz verdiğim için bu kurumla çalışmıyorum.

Sabiha 59 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön