12 Mart 2015

TTNET Hiber Hızlı Net.

2 buçuk 3 ay kadar önce internet hızını artırmak amaçlı müşteri temsilcilerinizi aradım. Müşteri temsilcisi bana santralimizin 90 Megabite kadar desteklediğini söyledi. Paketler hakkında da bilgi aldım ve hiber hızlı net 50 megabit hızında paketi seçtim. DSL modem almam gerektiği söylendi. Gittim bayiden taahhütlü DSL modem aldım.

Eve geldim kurulumu yaptırdım ve geçiş 2-3 hafta içerisinde gerçekleşecek dendi. Aradan 3 ay geçti ve ben halen 12 megabitin üzerine çıkamadım. Ne zaman TTNET'i arasam aynı laflar ''anlıyoruz efendim gerekli kaydı oluşturuyoruz efendim''. Çözüm adına hiçbir şey üretilmedi. Ben zaten 60-70 TL'ye 16 megabitlik paket kullanan bir müşteriydim.

Kerem 77 Okunma

Cevaplar

 • Türk Telekom Müşteri Temsilcisi18 Mart 2015

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Müşteri Temsilcisi12 Mart 2015

  Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Kerem 11 Mart 2015

  İşin komik olan tarafı da şu; Müşteri temsilcisi hız değerlerini kontrol ediyor. Evet efendim 16 megabit değerlerinde hizmet alıyorsunuz diyor. eeee diyorum? Kayıt oluşturalım diyor:) Yapmanız gereken şuydu; Biz size santraliniz destekliyor dedik. taahhütlü Modem aldırdık fakat bu hizmeti size veremeyeceğimizi gördük. Bu yüzden modeminizi ister iade edin ister sizde kalsın ama paketi tekrar eski haline getirelim demeniz gerekirdi. Siz ne yaptınız? ocak ve şubat ayı faturalarını 100 küsur TL gönderdiniz. ödememi bekliyorsunuz. hiber hızlı nete geçiş yapmadan önceki paketimin ücreti ne ise bana o paket üzerinden 2 yeni fatura çıkarın. Taahhüt ederek sattığınız modeminizi de alın. TTNET bir daha ne benim ne de yakınlarımın kullanacağı bir marka olmayacak. Kurumsallığın k si yok sizin bünyenizde. Bana 1 kuruş sözleşme fesih bedeli ödetmeye de kalkmayın. Zaten bu hizmet kalitesizliği de sözleşme fesih sebebidir. TTNET hiber hızlı net olayında sınıfta kaldın!

 • Kerem 11 Mart 2015

  Karakter sayısı yetmediği için buradan devam ediyorum. 110 TL civarı hiber hızlı net fatura kesiyorsunuz ama aldığım hizmetin hızında bir değişiklik yok? Bu akşam tekrar aradım ve müşteri temsilcisi bana diyor ki; Kerem bey biz sizi aramışız ama siz telefonu açmamışsınız:) ben olayı çözmek için sizi haftada 3-4 defa arayayım ama siz arayınca açmayayım? Çok ilginç, neyse. Arkadaş diyor ki; Bölgenizin desteklediği en yüksek hızda interneti kullanıyorsunuz. Bu şekilde not almış ekipteki arkadaşlar diyor. Yani şunu anlıyorum, biz size santraliniz destekliyor dedik, modemi aldırdık, paketinizin fiyatını yükselttik, faturanızı hiber hızlı net paketi üzerinden kestik ama bu hizmeti veremesekte parayı ödeyeceksiniz. Bunu mu anlayayım? Maalesef bunu diyorsunuz tam da. Aylardır bir çözüm bulamadınız ve kullanmadığım hizmetin parasını almaktan haya etmiyorsunuz. Tamam efendim faturaya itiraz edeceğiz efendim diyen müşteri temsilcileriniz de konuşacak kelime bulamıyor bu durum karşısında. Bakalım siz nasıl bir açıklama yapacaksınız. Merak ediyorum...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön