11 Şubat 2014

TTNET Hesap Kesim Tarihi Uygun Değil!

TTNET faturasının son ödeme tarihi her zaman ayın 20'i oluyor, önceden böyle değildi ve maaş dönemine uygundu. Faturamın son ödeme tarihinin ayın 25-30'u dönemine denk gelecek şekilde düzenlenmesini istiyorum. Zaten 67 lira gibi fazla bir ücret ödüyoruz bir de gecikme bedeli ödemeyelim.

Engin 56 Okunma

Cevaplar

  • Engin 12 Şubat 2014

    Sorun çözülmedi, TTNET aboneliğini iptal edebilirim.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön