22 Ocak 2014

TTNET Hesabımızı Durdurmuş

Ankara'da Kara Kuvvetleri Misafirhanesinde kalmaktayım. TTNET'ten mobil modem aldım. Misafirhanede de TTNET Wifi noktası olduğu için modemi kullanmadan internetten sınırsız faydalanabiliyorduk. Fakat; 4-5 gündür erişim istediğimizde ''hesabınız durdurulmuştur'' yazılı bir uyarı alıyoruz. TTNET Müşteri hizmetlerine bağlanmaya çalışıyorum. Abartısız 10 dakika beni telefonda beklettiler sonra da hattan düştüm.

Diğer arkadaşlar da aradıklarında müşteri hizmetleri ilgili bölüme aktaracağını söyleyerek beklemeye almışlar ve telefon kesilmiş. Sorunun çözümü için acil yardımlarınızı rica ederim.

Hilmi 72 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön